Haber

İzmirlileri Final Maçını Dev Ekranda İzlemeye Davet Ediyoruz

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın bu akşam Sırbistan ile oynayacağı Avrupa Şampiyonası final maçını Konak Belediyesi’nin Gündoğdu’da kurduğu dev ekranda tüm İzmirlileri izlemeye davet eden Lider Batur, “A Milli Kadın Voleybol Takımımıza destek olmak istiyoruz” dedi. Voleybol Takımımızı ve bu coşkuyu hep birlikte yaşamak için hemşehrilerimizi bu akşam Gündoğdu Meydanı’na davet ediyorum” dedi.

Konak Belediyesi, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda İtalya’yı 3-2 mağlup eden A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın bu akşam Sırbistan ile oynayacağı final maçı için Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda dev ekran kurdu. Final heyecanını hep birlikte yaşamak için tüm İzmirlileri Gündoğdu Meydanı’na davet eden Konak Belediye Başkanı Abdul Batur, “A Milli Kadın Voleybol Takımımız bizi gururlandırmaya devam ediyor. Bugün şampiyonluk kupasını kaldırmak için filelerin önüne çıkacaklar. Hep birlikte bu tarihi maçı tek yürek olarak oynadık. “Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda maçın izlenebilmesi için dev ekran kurduk. A Milli Kadın Voleybol Takımımıza destek olmak ve bu coşkuyu hep birlikte yaşamak için tüm hemşehrilerimizi bu akşam Gündoğdu Meydanı’na davet ediyorum.”

ŞAMPİYONLUK HER ZAMAN BİRLİKTE YAŞAYACAK

A Milli Kadın Voleybol Takımı ile Sırbistan arasındaki final maçı bugün saat 21.00’de başlayacak. İzmirliler, Konak Belediyesi’nin Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda kurduğu dev ekranda final maçını her zaman birlikte izleyecek, şampiyonluk için tek yürek olacak.

habercatalzeytin.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu